KAIP MUS RASTI?

LAIMĖJIMAI

LAIMĖJIMAI NUO 2014 M.

Metai

Konkurso pavadinimas

Laimėjimas

Mokytojas, kuris parengė
konkursui

2019

Šilutės rajono 3 - 4 klasių mokinių raštingumo konkursas „Mažasis diktantas“

I, II ir III vietos

Daiva Balčytienė,

Regina Chockevičienė,

Rita Kriščiūnienė

2019

Edukaciniai anglų kl., lietuvių kl., matematikos, informacinių technologijų, biologijos OLYMPIS 2019 konkursai

Anglų kl.:

19 - I vietų;

10 - II vietų;

6 - III vietos.

Lietuvių kl.: 

13 - I vietų;

24 - II vietos;

9 - III vietos.

Matematikos:

7 - I vietos;

13 - II vietos;

13 - III vietų.

Informacinės technologijos:

4 - I vietos;

2 - II vietos.

Bilologijos:     

7 - I vietos;

12 - II vietos;

17 - III vietų.

Daiva Balčytienė,

Vilma Eglynienė,

Regina Chockevičienė,

Rasa Jankauskienė,

Sigutė Kačinskienė,

Rita Kriščiūnienė,

Vida Lebedeva

 

2019

Šilutės rajono pradinių (3-4) klasių mokinių matematikos olimpiada

I vieta

Sigutė Kačinskienė

2018

II tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkursas „Visa mokykla šoka“.

III vietos diplomas

Alina Urbonienė

2018

Tarptautinis šokių konkursas „Ellite Grand Prix  Awards

Laiėta Grand Prix taurė, tapo 1 vietos laureatais.

Reminta Stoškuvienė

2018

Respublikinė muzikos olimpiada

Iškovotos II ir III vietos

Reminta Stoškuvienė

2018

Šilutės  rajono miesto mokyklų mokinių  kvadrato finalinės varžybos. 

Iškovota I vieta

Sigutė Kačinskienė

2018

Tarptautiniame šokių konkurse SPACE 2018

Iškovota I vieta

Reminta Stoškuvienė

2018

„SHoCK 2018“  tarptautinis šokių konkursas

Laimėtos I ir II vietos taurės

Alina Urbonienė

Reminta Stoškuvienė

2018

Rajoninė pradinių klasių popietė – konkursas ,,Mes - Lietuvos šimtmečio vaikai". 

Laimėta II vieta

Bronė Virbučianskienė

2018

Valstybės atkūrimo šimtmečio proga Šilutės kultūros ir pramogų centro piešinių konkursas „Šimtmečio atvirukas“ 

Dviejų mokinių darbai išrinkti originaliausiais ir meniškiausiais. Jų autoriai tapo konkurso nugalėtojai.

Daiva Balčytienė

2017

Konkursas „Christmas Star“(Panevėžys)

I vietos laureatai

Reminta Stoškuvienė

2017

Šokių konkursas „Baltic Amber“ (Lenkija)

Iškovota I vieta

Reminta Stoškuvienė

2017

2017 - 2018 m. Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninėse varžybose

Laimėta II vieta

Sigutė Kačinskienė

2017

Finalinės miesto mokyklų kvadrato varžybos

Iškovota I vieta

Sigutė Kačinskienė

2017

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimui skirtų kūrybinių  darbų konkursas  „Čia Lietuva, čia mano namai“. 

Laimėta III vieta

Daiva Balčytienė, Vilma Eglynienė, Regina Chockevičienė, Sigutė Kačinskienė

2017

Respublikinis piešinių ir nuotraukų konkursas „Kuriu ateities Europą“

Laimėta III vieta.

Daiva Balčytienė

2017

Respublikinis šokių konkursas „Augantys talentai 2017“

 1-osios vietos taurė ir medaliai, kiekvienam dalyviui - rėmėjų dovanos

Reminta Stoškuvienė

2017

Tarptautinis muzikos festivalis - konkursas „Rising Star"

Iškovojo 1 –os vietos diplomus  bei kelialapius į „Rising star“ konkurso finalą

Reminta Stoškuvienė

2017

XI -asis šalies vaikų ir jaunimo šokių festivalio-konkurso „NORIM KILT…2017“ VAKARŲ Lietuvos atrankinis turas.

Iškovojo kelialapius į finalą

Reminta Stoškuvienė

2017

Jaunimo ir suaugusių baleto ir  šiuolaikinio šokio festivalis - konkursas „DANCE BOX 2017“

Įteikta pagrindinė Grand Prix taurė, laureatų diplomai ir medaliai.

 Reminta Stoškuvienė

2016

 Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, ansamblių, šokio studijų konkursinis festivalis "Aguonėlė 2016" nacionalinis turas.

Laimėta I vieta. 
Laimėtas pirmo laipsnio diplomas už išraiškingiausiai atliktą šokį.
Laimėtas Prienų savivaldybės įsteigtas specialus simpatijų prizas.

Alina Urbonienė

2016

2016-2017 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių kvadrato zoninės varžybos

Iškovota II vieta.

Sigutė Kačinskienė

2016

Lietuvos vaikų ir moksleivių šokių grupių, ansamblių, šokio studijų konkursinio festivalio  „Aguonėlė 2016“ II turas. 

Iškovota I vieta.

Alina Urbonienė

2016

Rajono miesto mokyklų mokinių kvadrato finalinės varžybos

Iškovota I vieta.

Sigutė Kačinskienė

2016

Rajoninė mokinių konferencija „Sveikame kūne - sveika siela“.

Pranešimas pripažintas originaliausiu, o plakatas - geriausiu.

Violeta Verbickienė

2016

Tarptautinis matematikos konkursas "Kengūra".

Tarp 10 geriausių savivaldybėje: 1 pirmos klasės, 2 antros klasės, 5 trečios klasės ir 4 ketvirtos klasės mokiniai.

klasių mokytojai

2016

Respublikinis šiuolaikinių šokių vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų festivalis – konkursas „Pavasario šėlsmas 2014“.

1 vieta

Reminta Stoškuvienė

2016

Konkursai „Olympis 2016 - Pavasario sesija“.

1 medalis, 85 diplomai ir 23 padėkos.

klasių mokytojai

2016

Atranka į Lietuvos moksleivių dainų šventę.

iškovota teisė dalyvauti Lietuvos moksleivių dainų šventėje Vilniuje Šokių dienoje „Siemens" arenoje

Alina Urbonienė

2016

Tarptautinis mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ finalas.

komanda apdovanota 70 eurų čekį sporto inventoriui įsigyti, padėkomis

Vilma Eglynienė,

Rasa Bertašienė

2016

Rajoninė šeimų sporto šventė „Kartu mes galim viską“.

2 vieta

Daiva Balčytienė

2016

Respublikinis šokio festivalis ANT STOGO 2016.

2 vieta

Reminta Stoškuvienė

2016

Respublikinis šokių konkursas „Augantys talentai 2016“.

1 vieta

Reminta Stoškuvienė

2016

Anglų kalbos čempionatas „English Speech Championship 2016“.

1 vieta

Renata Ivaščenkienė

2016

Respublikinis vaikų, mokinių ir pedagogų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas (Klaipėda).

I vieta

Vilma Eglynienė,

Rasa Bertašienė

2016

Miesto mokyklų finalinės „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ varžybos.

3 vieta

Sigutės Kačinskienė

2016

Respublikiniame informatikos konkurse "Kompiuterinė Kalėdų pasaka".

dvi prizinės vietos

Rita Kriščiūnienė,

Viktorija Milkienė

2015

2015 - 2016 mokslo metų Lietuvos mokyklų žaidynių pradinių klasių mokinių kvadrato zoninės varžybos

3 vieta

Sigutė Kačinskienė

2015

Piešinių konkursas  "Mano svajonių augintinis".

du mokiniai tapo konkurso laureatai

Sonata Sabaitienė

2015

Miesto mokyklų kvadrato varžybos

1 vieta

Sigutė Kačinskienė

2015

Mažų kainų degalinių tinklo EMSI organizuotas piešinių konkursas

1 mokinio darbas pateko tarp geriausių darbų

Sonata Sabaitienė

2015

Respublikinis vaikų, mokinių ir pedagogų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas.

1 vieta

 

Vilma Eglynienė,

Rasa Bertašienė

 

2015

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas "Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą".

dviejų mokinių darbai pripažinti geriausiais

Daiva Balčytienė

2015

Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis" .

 

3 mokinių darbai pripažinti geriausiais

Daiva Balčytienė,

Renata Ivaščenkienė

2015

VKIF  Kengūros konkursai (kalbų, gamtos ir matematikos).

nugalėtojais tapo net 25 mokiniai

klasių mokytojai

2015

Vaikų ir jaunimo liaudiškų šokių konkursinis festivalis „PAMARIO SUSUKTINIS“.

I laipsnio diplomas

Alina Urbonienė

2015

Nacionalinės mokyklų vertinimo agentūros konkursas „Gera mokykla 2015".

mokyklai suteikta nominacija „Gera mokykla 2015"

mokyklos bendruomenė

2015

Rajoninė šeimų sporto šventė „Judame visi - dideli, maži”

1 ir 3 vietos

Rita Kriščiūnienė,

Drąsutė Vaitkevičienė

2015

Rajonines sporto varžybos " Judame visi, dideli ir maži".

1 vieta

Rita Kriščiūnienė

2015

Miesto mokyklų „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs.“ varžybos.

3 vieta

Sigutė Kačinskienė

2014

VKIF Kengūros konkursai

Lietuvių kl.-5 diplomai;

anglų kl. -5 diplomai;

gamtos - 4 diplomai;

matematikos - 2 mokiniai pateko į geriausiųjų 50-ą Lietuvoje.

Klasių mokytojai

2014

Rajoninė ketvirtų klasių matematikos olimpiada.

3 vieta

Nijolė Mulskienė

2014

Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos rašinių konkursas "Kaip aš darau namus saugesnius".

rašinys pripažintas geriausiu

Viktorija Mikienė

2014

VKIF  Kengūros konkursai (kalbų, gamtos ir matematikos).

nugalėtojais tapo net 22 mokiniai

klasių mokytojai

2014

Mažų kainų degalinių tinklo EMSI organizuotas piešinių konkursas „Lietuvėle tu mano, tu graži Tėvyne".

5 mokinių darbai pripažinti geriausiais

Daiva Balčytienė

2014

Vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis"

 

7 mokinių darbai pripažinti geriausiais

Daiva Balčytienė,

Renata Ivaščenkienė

2014

Respublikinės linijinių šokių varžybos “LINEDANCE ŠIRDIS 2014”.

1 vieta

Reminta Stoškuvienė

2014

Šilutės miesto mokyklų "Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs. " varžybos.

2 vieta

Sigutė Kačinskienė

2014

Respublikinis šokių konkursas „Augantys talentai 2014“

1 vieta

Reminta Stoškuvienė

2014

Respublikiniame piešinių konkurse „Nuostabiausia Kalėdų dovana“.

konkurso nugalėtoja

Lina Gutauskienė

2014

Respublikinis informatikos piešinių konkursas "Kompiuterinė Kalėdų pasaka".

2 vieta

Viktorija Mikienė

2014

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sveikatos ir saugos ugdymo skyriaus organizuotas respublikinis saugaus eismo piešinių konkursas šalies 1–2 klasių mokiniams „Saugiai su dviračiu“ .

laureato diplomas

Daiva Balčytienė