KAIP MUS RASTI?

MOKYTOJAI IR SPECIALISTAI

  

 

 

 

 

 

 

 

DAIVA ŠARLAUSKIENĖ

1 a klasės mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas

Stažas: 33 m.

Kvalifikacinė kategorija: vyr. mokytoja

 

 

 

 

 

 

 

GENĖ DIRMONTIENĖ 

1 b klasės mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas

Stažas: 39 m. 

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė 

 

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

BRONĖ VIRBUČIANSKIENĖ

1 c klasės mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas

Stažas: 39 m. 

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė

 

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

MARIJA KUISIENĖ

2 a klasės mokytoja

Išsilavinimas: Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas (VVPI)

Stažas: 42 m.

Kvalifikacinė kategorija: vyr. mokytoja 

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

RASA JANKAUSKIENĖ 

2 b klasės mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas

Stažas: 25 m. 

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

ALINA VASILIAUSKIENĖ

2 c klasės mokytoja

Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas

Stažas: 22 m.

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė 

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

DAIVA BALČYTIENĖ

3 a klasės mokytoja

Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas

Stažas: 22 m.

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė 

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

VILMA EGLYNIENĖ

3 b klasės mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas

Stažas: 30 m.

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

SIGUTĖ KAČINSKIENĖ

3 c klasės mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas

Stažas:30 m.

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė 

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

RITA KRIŠČIŪNIENĖ

4 a klasės mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas

Stažas: 25 m.

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

REGINA CHOCKEVIČIENĖ

4 b klasės mokytoja

Išsilavinimas: Kapsuko O. Sukackienės pedagoginė mokykla

Stažas: 38 m. 

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

LIGITA TAUTVYDIENĖ

4 c klasės mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių universitetas

Stažas: 16 m.

Kvalifikacinė kategorija: vyr. mokytoja  

Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

 

 

 

VIDA LEBEDEVA

Anglų kalbos mokytoja

Išsilavinimas: Klaipėdos kolegija

Stažas: 9 m.

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja

 

 

 

 

 

 

 

AUDRONĖ DENISEVIČIENĖ 

Katalikų tikybos mokytoja

Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas

Stažas: 22 m.

Kvalifikacinė kategorija: vyr. mokytoja

Dėstomas dalykas: tikybos mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

REMINTA STOŠKUVIENĖ 

Muzikos mokytoja

Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas

Stažas: 24 m. 

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė, neformaliojo ugdymo metodininkė 

Dėstomas dalykas: muzikos mokytoja.

 

  

GIEDRĖ POCIENĖ

Muzikos mokytoja

Išsilavinimas: Vilniaus koncervatorija, Klaipėdos universitetas

Stažas: 31 m. 

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė 

Dėstomas dalykas: muzikos mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

ALINA URBONIENĖ

Šokio mokytoja

Išsilavinimas: Lietuvos sporto universitetas ir Žemaitijos kolegija

Stažas: 20 m.

Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė 

Dėstomas dalykas: šokio mokytoja.

 

 

 

 

 

 

 

SILVIJA VASILIAUSKIENĖ

Akompaniatorė

Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas

Stažas: 20 m. 

 

 

 

 

 

 

 

JURGITA SAIKEVIČIENĖ

Raštvedė

Išsilavinimas: Šilutės žemės ūkio mokykla.

Administracinių techninių darbuotojų specialybė

Stažas: 21 m.

 

 

 

 

 

 

 

TOMAS ŽIEDAVAINIS

Bibliotekininkas

Išsilavinimas: Klaipėdos kolegija

Stažas: 4 m.

Kvalifikacinė kategorija: mokytojas

 

 

 

 

 

 

 

DAINA MACIJAUSKIENĖ

Socialinė pedagogė

Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas 

Stažas: 22 m. 

Kvalifikacinė kategorija: socialinė pedagogė metodininkė

 

 

 

 

 

 

 

IEVA MARTINKIENĖ

Specialioji pedagogė

Išsilavinimas: Šiaulių universitetas

Stažas: 6 m. 

Kvalifikacinė kategorija: specialioji pedagogė

 

 

 

 

 

 

 

LINA GUTAUSKIENĖ

Logopedė

Išsilavinimas: Šiaulių universitetas

Stažas: 19 m. 

Kvalifikacinė kategorija: logopedė metodininkė

 

AURELIJA BUTKIENĖ 

Mokytojo padėjėja

Išsilavinimas: Klaipėdos kolegija

Stažas: 4 m.

Kvalifikacinė kategorija: socialinė pedagogė

 

AUŠRA IVANOVĖ

Psichologė

Išsilavinimas: Vytauto Didžiojo universitetas

Stažas: 

Kvalifikacinė kategorija: 

 

LORETA ROMANOVIENĖ

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

Išsilavinimas: Klaipėdos kolegija, Sveikatos fakultetas ir LSMU.

Stažas: 3 m.