forex trading logo
 

Teisinė informacija

Projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

MOKYTOJAI

2015 - 2016 m.m.

 


RITA KRIŠČIŪNIENĖ
1a klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 22 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.






REGINA CHOCKEVIČIENĖ
1 b klasės mokytoja
Išsilavinimas: Kapsuko O. Sukackienės pedagoginė mokykla
Stažas: 35 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.





VIKTORIJA MIKIENĖ
1 c klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 41 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.





SONATA SABAITIENĖ
1d klasės mokytoja
Išsilavinimas: Klaipėdos valstybinė kolegija
Stažas: 3 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja 
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.





NIJOLĖ MULSKIENĖ
2 a klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 41 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė






GENĖ DIRMONTIENĖ
2 b klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 36 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.






BRONĖ VIRBUČIANSKIENĖ
2 c klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 36 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.






DAIVA ŠARLAUSKIENĖ
2 d klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 30 m.
Kvalifikacinė kategorija: vyr. mokytoja






MARIJA KUISIENĖ
3a klasės mokytoja
Išsilavinimas: Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas (VVPI)
Stažas: 39 m.
Kvalifikacinė kategorija: vyr. mokytoja
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.






RASA JANKAUSKIENĖ
3 b klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 22 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.






ALINA VASILIAUSKIENĖ
3 c klasės mokytoja
Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas
Stažas: 19 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.






DAIVA BALČYTIENĖ
4 a klasės mokytoja
Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas
Stažas: 19 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.






VILMA EGLYNIENĖ
4 b klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 27 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.






SIGUTĖ KAČINSKIENĖ
4 c klasės mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 27 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: pradinių klasių mokytoja.

 

MOKYTOJAI-DALYKININKAI

 


RENATA IVAŠČENKIENĖ
Anglų kalbos mokytoja
Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas
Stažas: 20 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja ekspertė
Dėstomas dalykas: anglų kalbos mokytoja.






AUDRONĖ DANISEVIČIENĖ
Katalikų tikybos mokytoja
Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas
Stažas: 21 m.
Kvalifikacinė kategorija: vyr. mokytoja
Dėstomas dalykas: tikybos mokytoja.






REMINTA STOŠKUVIENĖ
Muzikos mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 21 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė, neformaliojo ugdymo metodininkė
Dėstomas dalykas: muzikos mokytoja.






RAIMONDA GEČIENĖ
Muzikos mokytoja
Išsilavinimas: Šiaulių pedagoginis institutas
Stažas: 23 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: muzikos mokytoja.






ALINA URBONIENĖ
Šokio mokytoja
Išsilavinimas: Lietuvos sporto universitetas ir Žemaitijos kolegija
Stažas: 17 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytoja metodininkė
Dėstomas dalykas: šokio mokytoja.






SILVIJA VASILIAUSKIENĖ
Akompaniatorė
Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas
Stažas: 17 m.



 

KITI DARBUOTOJAI


JURGITA SAIKEVIČIENĖ
Raštinės vedėja

 

Išsilavinimas: Šilutės žemės ūkio mokykla.

Administracinių techninių darbuotojų specialybė
Stažas: 18 m.






TOMAS ŽIEDAVAINIS

Bibliotekos vedėjas
Išsilavinimas: Klaipėdos kolegija
Stažas: 1 m.
Kvalifikacinė kategorija: mokytojas

 

PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTAI

 


DAINA MACIJAUSKIENĖ
Socialinė pedagogė

 

Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas
Stažas: 19 m.
Kvalifikacinė kategorija: vyr. socialinė pedagogė






IEVA BALTRIMAITĖ
Specialioji pedagogė

 

Išsilavinimas: Šiaulių universitetas
Stažas: 3 m.
Kvalifikacinė kategorija: specialioji pedagogė






LINA GUTAUSKIENĖ
Logopedė

 

Išsilavinimas: Šiaulių universitetas
Stažas: 16 m.
Kvalifikacinė kategorija: logopedė metodininkė






RASA BERTAŠIENĖ
Visuomenės sveikatos specialistė

 

Išsilavinimas: Klaipėdos universitetas
Stažas: 4 m.





 

 


Žibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas