forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2015-11-24 Miesto mokyklų kvadrato varžybos

Šiandien Šilutės Pamario pagrindinėje mokykloje vyko Miesto mokyklų kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo  Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos, Pamario pagrindinės mokyklos ir mūsų mokyklos komandos. Sėkmė lydėjo mūsų komandą, jie tapo absoliučiais lyderiais,.  laimėjo pirmą vietą ir iškovojo teisę atstovauti mūsų miestą zoninėse varžybose, kurios vyks gruodžio 5d. Klaipėdoje. Mūsų komandą ruošė sporto būrelio vadovė, mokytoja Sigutė Kačinskienė.

Sportas :: Sportiniai smailikai | Спорт :: Спортивные смайлы

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas