forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2015-11-27 Socialinė iniciatyva „Nuoširdumo savaitė“

Mūsų mokykla prisijungė prie Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamos socialinės iniciatyvos „Nuoširdumo savaitė“. Savaitės simbolis – Prancūzijos rašytojo Antuano de Sent Egziuperi knygos „Mažasis princas“ pagrindinio herojaus – Mažojo princo – prisijaukinta rožė. Pasak jo, kai kažką prisijaukini, už tą, su kuriuo susibičiuliauji, tampi atsakingas. Rožė – kaip ir žmogus, ir graži, ir išdidi, ir pažeidžiama, ir spygliais besiginanti nuo ją supančios aplinkos.

Šiandien, mokyklos aktų salėje mokyklos socialinė pedagogė ir logopedė mokiniams pasakojo  apie vaiko globą (rūpybą) šeimoje, įvaikinimą, vaikų globos namuose augančius vaikus ir jų galimybes augti šeimoje.  Vėliau skaitė literatūros kūrinių ištraukas, rodė filmus, atskleidžiančias be tėvų globos augančio vaiko pasaulį, jo troškimus ir siekius.

1-2 klasių mokiniai iš popieriaus lankstė, aplikavo, piešė rožę – dovaną draugui, artimam ar pažįstamam žmogui. 3-4 klasių mokiniai rašo laišką vaikų globos namų auklėtiniui. Visų mokinių darbeliai bus eksponuojami mokyklos fojė.


 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas