forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2016-03-03 Lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo pamoka Grabupių pradinukams

Tiek Šilutės Fridricho Bajoraičio viešoji biblioteka, tiek jos filialai įsitraukė į Gimtosios kalbos savaitės renginius. Ne išimtis ir Grabupių filialas. Vasario 29 d. filiale vyko lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo integruota pamoka, į kurią rinkosi Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus 3–4 klasių moksleiviai (mokyt. V. Verbickienė).

Pradžioje mokiniams buvo papasakota apie gimtąją kalbą, minėtinas dienas, papasakota, kodėl minimos žymios datos. Vėliau vyko pamokėlė „Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“. Pradinukai įvairias užduotis atliko naudodamiesi ne tik knygomis, kuriose galima atrasti daug ieškomų atsakymų, bet ir kompiuteriais. Taip mokiniai skatinami dirbti grupinį darbą, bendradarbiauti bei operatyviai naudotis teikiamomis bibliotekos galimybėmis.

Tam, kad prisimintų, ką sužinojo apie gamtą, mišką, jo gėrybes, mokiniams buvo skirta užduotis – parašyti rašinėlius tema „Gamtos dovanos“, kuriuos visi skaitė ir aptarė. Vaikai įsivertindami klijavo klevo lapelius ant medžio. Lapeliuose jie surašė, ką išmoko, kas patiko ir ką norėtų dar sužinoti.

Šarūnė Gerulytė

Violeta Verbickienė


 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas