forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2016-04-11 Šokėjų pergalė

Balandžio 9 d., šeštadienį, Klaipėdos „Akropolis“ tapo šokių meka, kur paaiškėjo naujieji regiono šokių talentai. Uostamiesčio prekybos ir pramogų centre vyko tradicinis respublikinis šokių konkursas „Augantys talentai 2016“.

Savo talentą ir sugebėjimus rodė apie 300 skirtingo amžiaus vaikų, atvykusių ne tik iš pačios Klaipėdos, bet ir viso uostamiesčio regiono. Konkurse dalyvavo vaikai nuo 4 iki 16 metų, visi konkurso dalyviai buvo suskirstyti į 3 amžiaus kategorijas. Šokių kolektyvai varžėsi šiuolaikinio šokio, „Šou“ šokio, gatvės šokio ir „pop“ šokio kategorijose. Dalyvius vertino kompetentinga komisija, sudaryta iš Klaipėdos universiteto šokio kolektyvų „Leader dance“ ir „Žuvėdra“ atstovų.

Šokių klubas „Salūnas“  ( vadovė Reminta Stoškuvienė ) jau treti metai dalyvauja šiame konkurse ir negrįžta be apdovanojimų.

Mažųjų „Salūniukų“ grupė ( iš Žibų pradinės mokyklos)   iškovojo II vietos  taures ir medalius. Komisijos įsteigtoje „solistų“  nominacijoje   I vietos taurė atiteko „Salūno“ šokėjai  Kamilei Justaitei.

 

Šokėjų vadovė Reminta Stoškuvienė dėkoja tėveliams už rūpestį, nuostabią dieną ir gėles.

 

Komentarai  

 
0 #2 Jaundice onycholysis horns painful, bandage.uyutowoyuh 2019-03-16 15:16
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Citata
 
 
0 #1 Care unhappiness, gynaecological fluorescence facial evert inaccurate.aqcuauwe 2019-03-16 14:52
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin 500mg Capsules Amoxicillin 500mg Capsules http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Citata
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas