forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2016-04-15 Knygos „Emilio laiškas“ pristatymas Grabupių bibliotekoje

Balandžio 15-ąją, Kultūros dieną, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių ir Žemaičių Naumiesčio filialuose vyko antrojo nacionalinio literatūros konkurso, inicijuoto ir organizuoto Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“, geriausio debiuto premijos laimėtojos Ignės Zarambaitės literatūrinės pasakos „Emilio laiškas“ sutiktuvės, dalyvaujant autorei.

Grabupių filiale rytas Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus mokiniams prasidėjo jaukiai, nes juos pasitiko peliukais išpuošta salė ir gerai nusiteikusi knygos autorė Ignė Zarambaitė. Bibliotekininkė papasakojo vaikams, kuo ši jauna mergina ypatinga ir įdomi. I. Zarambaitė yra Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos bibliotekininkė, baigusi ekonomikos studijas, žaidžianti futbolą, gaminanti lėles, piešianti ir rašanti literatūros kūrinius.

Knygos „Emilio laiškas“ autorė buvo parengusi prezentaciją, kurią papildė pasakojimu, kaip jai kilo idėja parašyti šią literatūrinę pasaką, kaip vyko iliustracijų kūrimo procesas. Ji paliko daug paslapčių ir davė vaikams užduotį – perskaityti knygą ir papasakoti mokytojoms, kokių įdomybių aptiko kūrinyje.

I. Zarambaitė papasakojo apie save, savo pomėgius, ragino vaikus nebijoti ieškoti savęs, ugdyti save ne kompiuteriais ir kitomis technologijomis, o atrasti meną, sportą ar kitokią įdomią veiklą. Anot jos, svarbu nebijoti bandyti, klysti ir tokiu būdu tobulėti. 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas