forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2013-11-14 Sveikiname piešinių konkurso „Saugiai su dviračiu“ laureatę!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro sveikatos ir saugos ugdymo skyrius jau ketvirtus metus organizuoja respublikinį saugaus eismo piešinių konkursą šalies 1–2 klasių mokiniams. Šiemet konkurso tema – „Saugiai su dviračiu“. Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos dailės būrelio „Skudurinė Onutė“ nariai. Konkursui buvo patekti 1511 piešiniai iš įvairių šalies bendrojo ugdymo mokyklų. 20-ies mokinių darbai buvo įvertinti puikiai, jų darbai eksponuojami „Raganiukės“ teatre Vilniuje. Kiti 50 geriausių piešinių bus eksponuojami virtualioje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro galerijoje. Tarp 20-ies laureatų ir mūsų mokyklos mokinė – tai Erika Baciūtė (2a klasė). Erika yra kviečiama į „Raganiukės“ teatrą pažiūrėti spektaklį „Miegančioji gražuolė“. Vėliau laureatai bus apdovanoti specialiais prizais ir dovanomis. Sveikiname konkurso laureatę Eriką!

http://www.ssus.lt/lt/naujienos/

Laureatės 2 a klasės mokinės Erikos Baciūtės piešinys

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas