forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2014-02-04 Žilvino Nogniaus kūrybinių darbų paroda

Nuo šiandien mokyklos fojė vyksta vieno mūsų mokyklos mokinio kūrybinių darbų paroda. Kas tas mažasis dailininkas? Tai - Žilvinas Nognius,  mūsų mokyklos antrokas. Jam 8 metai. Žilvinui labai patinka piešti. Šiemet  Žilvinas pradėjo lankyti dailės būrelį „Skudurinė Onutė“. Jo darbeliai dalyvauja įvairiose respublikinėse parodose, konkursuose. Berniukas piešia ir laisvalaikiu.  Ypač jam patinka piešti, kurti savaitgaliais, anksti ryte, kai tėveliai dar miega. Jo piešinėliuose - fantastiniai gyvūnai, portretai. Ypatingas dėmesys berniuko piešiniuose yra skiriamas žmogaus, gyvūnų, įvairių būtybių akims. Mėgstamiausia piešimo priemonė – grafitiniai pieštukai. Žilvinui patinka visos ryškios spalvos.

Nuo mažens Žilvinas su tėveliais lanko dailės parodas, galerijas. Berniukas žavisi žymaus lietuvių dailininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio darbais.

Aplankykite parodą ir susipažinkite su Žilvino darbeliais, kuriuos jis sukūrė laisvalaikiu.

 

Komentarai  

 
0 #2 GražuŠulutiškė 2014-02-14 07:10
Džiaugiamės už tave, Žilvinuk. Lauksime daugiau tavo parodų..
Citata
 
 
+1 #1 sveciassvecias 2014-02-04 15:31
saunuolis v
Citata
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas