forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2014-02-20 Saugaus interneto savaitė Grabupių bibliotekoje

Vasario 10–15 d. Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filiale vyko Saugaus interneto savaitė, kurios tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į saugų elgesį internete, siekiant apsaugoti vaikus nuo neteisėto ir žalingo interneto turinio bei skatinti visuomenę saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais. Šių metų šūkis – Kurkime geresnį internetą kartu!

Grabupių filialui glaudžiai bendradarbiaujant su Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriumi ir šį kartą pavyko sukviesti nemažą būrį mokinių, neabejingų šiai temai. Patys mažiausieji mokyklos auklėtiniai – ikimokyklinukai (mokytoja Marija Kuisienė) apsilankė pirmieji. Kartu daug diskutuota apie saugų internetą, apie pavojus internete ir apie tai, kaip jų išvengti.

Buvo įdomu išgirsti mažųjų pamąstymų, kartu dalyvauti diskusijoje. Tai tik įrodo, kad tokiomis temomis būtina kalbėti ir šviesti interneto vartotojus jau nuo mažumės, juo labiau žinant, kokiu greičiu transformuojasi informacinės technologijos.

Susitikimuose dalyvavo ir Grabupių skyriaus 3–4 klasių mokiniai (mokytoja Drąsutė Vaitkevičienė), kurie taip pat diskutavo apie tai, kas apskritai yra saugumas internete, sprendė testus, tikrinosi, kiek jaučiasi saugūs internetiniame pasaulyje, naudojosi www.epelietis.eu tinklalapiu.

 

Šarūnė Gerulytė,

F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Grabupių skyriaus bibliotekininkė 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas