forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2014-03-18 Paukščių diena

Paukščių diena Lietuvoje pirmą kartą buvo švenčiama prieš 91 metus – 1923 m. Tuomet ją organizavo vienas iš žinomiausių Lietuvos gamtininkų prof. Tadas Ivanauskas. Nuo to laiko kiekvieną pavasarį organizuojamos inkilų kėlimo šventės. Kovo 17 d. Grabupių skyriaus mokiniai ir mokytojos dalyvavo  inkilų kėlimo akcijoje „Pasitinkant paukštelius". Tai projekto „Aš - gamtos vaikas" dalis. Akciją vykdyti padėjo socialiniai partneriai - VĮ Šilutės miškų urėdija.

Grabupių skyriaus mokiniai buvo maloniai priimti ryšių su visuomene specialisto S. Bairašausko, girininko Edvardo Dvylio ir eigulių. Girininkijoje vaikai išgirdo įdomių papasakojimų apie inkilus, sužinojo kaip geriausiai juos gaminti, kokie paukščiai apsigyvena juose. Vėliau visi kartu vyko kelti inkilų.

Grabupių skyriaus mokytojos nuoširdžiai dėkoja I klasės mokiniams -Valdonei Lukoševičiutei, Romukui Višinskui, Dovilei Tautrimaitei, III klasės - Kamilei Kužmarskytei, Matui Rupainiui, Dovydui Maibaumui, Deividui Sinkevičiui ir jų tėveliams, už geranorišką dalyvavimą akcijoje.


 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas