forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2013-03-20 Žemės dieną diskutuota apie gamtos išsaugojimą

Nuo senovės tikėta, kad gamta – tai atskira visata, nepaklūstanti jokiai žmogiškajai jėgai. Tačiau naujos technologijos ir mokslas lėmė tai, kad toks nusistovėjęs mąstymas pradėjo sparčiai keistis.

Tad neatsitiktinai kovo 20 d. į Fridricho Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialą buvo pakviesti Šilutės Žibų pradinės mokyklos Grabupių skyriaus 1–2 klasių mokiniai su mokytoja Violeta Verbickiene, nes jie kiekvienais metais vykdo aplinkosaugos projektą. Debatai tema „Mes gamtai – draugai ar priešai“ pradėti pokalbiu apie Žemės dieną ir žemės valandą (prisijungimą prie šios gražios idėjos).

Bibliotekininkė aptarė vaikų darbų parodėles ir domėjosi, iš kokių medžiagų darbeliai sukurti. Išsiaiškinta, kurios medžiagos Žemei pavojingiausios, per kiek laiko jos suyra. Džiugu, kad vaikai tiek daug žino šia tema, o taip pat domisi atliekų rūšiavimu.

Padiskutavus šiomis temomis tapo aišku, kad dabartiniu metu žmonės gamtai yra labiau priešai. Tik  džiugu tai, jog vaikai pažadėjo mažiau teršti aplinką, ją tvarkyti, rūšiuoti šiukšles.

Šarūnė Gerulytė, Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos

Grabupių filialo bibliotekininkė


 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas