forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2014-05-14 Meninės raiškos projektas "Mus sujungė muzika

Gegužės 14 d. mūsų mokyklos pop choro ir mergaičių vokalinio ansamblio dalyviai su vadove Raimonda Gečiene vyko į Kelmės "Aukuro" pagrindinę mokyklą. Juos lydėjo anglų kalbos mokytoja Renata Ivaščenkienė. Jau vienuolika metų draugauja mūsų mokyklos, jų draugystę stiprina meninės raiškos projektas "Mus sujungė muzika". Praeitą pavasarį pasiūlėme savo draugams prisijungti prie respublikinės akcijos "Dainuojanti klasė, dainuojanti mokykla" ir surengėme bendrą koncertą "Pro atvirą langų į platų pasaulį". Šį pavasarį mūsų mažieji dainininkai vyko į Kelmę, kur taip pat prisijungė prie šios akcijos ir dalyvavo kelmiečių padėkos koncerte "Būkite laimingi": Džiaugiamės, kad išvykos į Kelmę neapsiriboja tik koncertais. Mokiniai dalyvauja ir pažintinėje veikloje. Šiemet aplankė Kelmės dvarą, kuriame mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje apie indėnų papročius ir gyvenimą. Smagu buvo pabūti tyloje indėnų vigvame, šaudyti iš lanko ir pasivaišinti indėnų arbata Mate ir sausainiais. Mažieji dainininkai ir vadovė yra dėkingi mokyklos direktorei E.Šarkienei už pagalbą vykstant į kelionę.

Daugiau nuotraukų - galerijoje.

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas