forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2014-05-27 Meninės raiškos projektas "Ten pasakų šaly..."

Nuo pat ryto mūsų mokykloje šurmuliavo mažieji aktoriai. Tai mūsų mokyklos ir Šilutės miesto lopšelių - darželių "Žvaigždutė", "Žibutė", "Raudonkepuraitė", "Pušelė", "Gintarėlis" auklėtiniai. Visi susirinko į meninės raiškos projekto "Ten pasakų šaly..." renginį - teatro popietę. Renginio metu vaikai sužinojo kas yra teatras, koks jis buvo seniau ir koks yra dabar, sužinojo kaip ir kuo galima vaidinti... Mažieji aktoriai vieni kitiems pristatė savo vaidinimus, dalyvavo pasakų veikėjų parodoje - konkurse. Vėliau visų laukė staigmena - išklausę dainelę apie baubukus, turėjo ją suvaidinti. Šis projektas padėjo vaikams atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus, vaikai įgijo pasitikėjimą savimi, mokėsi bendrauti tarpusavyje. Renginio vadovės - Daiva Balčytienė, Raimonda Gečienė, Rasa Jankauskienė ir Rita Kriščiūnienė dėkoja mažiesiems renginio dalyviams - darželių auklėtiniams ir jų auklėtojoms už aktyvų dalyvavimą projekte.

Daugiau nuotraukų - galerijoje ir video galerijoje.

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas