forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2014-09-01 Mokslo metų pradžios šventė

Ateikit, ateikit

Į vaikystės slėnį.

Čia skaisčios spalvos ir balti šešėliai,

Kurie netemdo

Ateities viršūnių,

Kurie padės užkopti jums į kalną.                               /St. Bilienė/


Šiandien - Rugsėjo pirmoji - šventė dideliems ir mažiems. Ši diena vadinama mokslo ir žinių diena, taikos diena. Šiandien prasideda mokinių ir mokytojų kelionė po žinių šalį. Mūsų tikslas toje kelionėje ne tik išmokti gerai skaityti, skaičiuoti, bet taip pat mokytis gerumo, draugiškumo, atjautos.

Nuo pat ryto mokykloje buriavosi  mokykline uniforma pasipuošę mokinukai, jų tėveliai, seneliai. Labiausiai šiandien širdelės plakė mūsų mažiausiems, mieliausiems, nedrąsiausiems, bet judriausiems mokinukams - pirmokėliams, kurie dar tvirtai laikėsi už mamų, tėčių ar senelių rankų, bet širdyje pasiryžę dideliam žingsniui. Suskambėjus mokykliniam varpeliui į mokyklos kiemą susirinko mokiniai, jų artimieji, mokyklos svečiai. Čia prasidėjo iškilminga Mokslo metų pradžios šventė, kurią vedė 3a klasės mokinė Mija ir 4a klasės mokinys Dovydas, jiems talkino muzikos mokytoja Raimonda Gečienė. Šventės metu su mokslo metų pradžia visus pasveikino švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Nemanienė, o mokyklos direktorė mokinius pakvietė pakeliauti po Mokslo šalį stebuklingu traukinuku. 3c klasės mokinukai inscenizavo Anzelmo Matučio pasakėlę “Tuoj ir rytoj”, kuri mokinius pamokė, kad visus darbus reikia atlikti laiku. Vėliau mokinukai buvo pakviesti į klases, kur prasidėjo pirmoji pamoka.


 

Komentarai  

 
0 #1 Šilutės Žibų pradinė mokyklaSon 2018-04-12 21:32
I see you don't monetize your blog, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month with very good adsense
alternative for sites like yours. For more info search in google:
blackhatworren's strategies

My homepage ... SlowRafaela: https://MightyHomer.blogspot.co.uk
Citata
 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas