forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2014-10-01 Paminėta Pasaulinė muzikos diena

Spalio 1-ąją Žibų pradinėje mokykloje muzikos mokytojos – metodininkės  Remintos Stoškuvienės  iniciatyva vyko tarptautinės muzikos dienos šventė.

Per visas pertraukas mokyklos fojė vyko muzikiniai pasirodymai: dainavo 4a, 2a, 2b, 2c klasių mokiniai, buvo žaidžiami muzikiniai žaidimai.

Mokyklos fojė buvo surengta 2 b klasės vaikų paroda, kurią per pertraukas galėjo apžiūrėti mokyklos mokiniai bei mokyklos darbuotojai. Buvo sulaukta ir svečių : ketvirtos pertraukos metu savo dainas pristatė Šilutės vaikų pop choras „Spindulys“ ir solistas Martynas ( vadovė Lijana Šerpytienė ).

Penktos pamokos metu visi mokyklos darbuotojai buvo pakviesti į salę, kur jų laukė dar viena paruošta staigmena. Visiems savo dainas ir eiles pristatė Marijus Budraitis , Žydrė Adomaitienė ir Liuda Kašėtienė.  „ Buvo taip gera ir šilta, kad nieko daugiau nebesinorėjo....“ – po koncerto kalbėjo mokytojos. Reminta Stoškuvienė dėkoja Šilutės 1-osios gimnazijos socialinei pedagogei Daivai Peštenienei, sukvietusiai moksleivius į Žibų pradinę mokyklą pravesti penktos pamokos visų klasių mokiniams, 2 b klasės mokytojai Rasai Jankauskienei už pagalbą ruošiantis šventei.

”Manau, kad muzika yra ore, muzika yra visur, pasaulis yra jos pilnas. Ir tu paprasčiausiai pasiimi tiek , kiek tau reikia“ – šventę užbaigė Reminta Stoškuvienė.

Parengė muzikos mokytoja Reminta Stoškuvienė

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas