forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2014-12-15 Vaiko problemos: kaip padėti jas spręsti?

Rudeniškomis spalvomis išmarginti atkeliavo nauji mokslo metai. Kartu su jais į mokyklas sugužėjo ir pradinių klasių moksleiviai. Tačiau nebe mažyliai, kaip buvome įpratę, o gerokai ūgtelėję ir vis labiau trokštantys savarankiškumo. O su savarankiško gyvenimo džiaugsmais dažnai iškyla ir daugybė problemų: laiko, praleisto prie kompiuterio, klausimas, patyčios, saugumas tamsiuoju paros metu ar būnant vieniems namuose...

Užbėkite problemoms už akių arba padėkite jas išspręsti lengviau – tam, kad vaikas galėtų žengti į savarankišką gyvenimą saugus ir laimingas!

Visiems rūpestingiems tėvams norime pristatyti naujausią leidyklos „Debesų ganyklos“ knygą „Nepamesk galvos!“. Tai tarsi kiekvieno vaiko asmeninis saugumo vadovas, kuriame vaikams suprantama kalba nurodoma, kaip elgtis pakliuvus į rimtą bėdą. Nes kiekviena iškilusi problema yra rimta ir verta dėmesio.

Knygoje pateikta bendraamžių patirtis ir išgyvenimai leidžia lengviau nustatyti problemą, o specialistų parengti tekstai – surasti sprendimą. Knyga rengta bendradarbiaujant su VšĮ „Vaikų linija“, Lietuvos socialinių pedagogų asociacija, Vilniaus atviru jaunimo centru „Mes“ ir Policijos departamentu prie VRM, o tekstai papildyti smagiomis užduotimis.

Prie knygos atsiradimo prisidėjo ir leidyklos „Debesų ganyklos“ partneris – Kauno „Ryto“ pradinė mokykla. Pradinių klasių moksleiviai ir jų tėveliai siūlė ir drauge sprendė dėl leidyklos pavadinimo, logotipo, rinko labiausiai patikusį knygos „Nepamesk galvos!“  viršelio variantą.

Norime informuoti vaikų tėvelius, kad knygą „Nepamesk galvos!“ galima įsigyti knygynuose ir „Debesų ganyklų“ puslapyje www.debesuganyklos.lt. O jeigu problema užklupo lyg iš giedro dangaus, knygą „Nepamesk galvos!“ kiekvienas vaikas ras ir galės pavartyti užsukęs į mokyklos debesiukų biblioteką, kuriai knygą dovanojo leidykla.

 

Tėti, mama, pasirūpinkite, kad Jūsų vaikas būtų saugus ir laimingas!


 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas