forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2015-02-11 Šeimų sporto šventė

Trečiadienio vakarą mūsų mokyklos sporto salėje vyko šeimų sporto šventė. Susirinkusius dalyvius pasveikino renginio vedėja mokytoja Rasa Jankauskienė, kuri pranešė, kad ši šventė skirta Vasario 16-ąjai. Sportiška, darni šeima – tvirtos valstybės pagrindas.  Pagrindinė šventės idėja – skatinti sveiką gyvenimo būdą bei fizinį aktyvumą ir atrinkti dvi komandas, kurios atstovaus mūsų mokyklą rajoniniame estafečių konkurse, kuris vyks kovo mėnesį.

Renginyje dalyvavo, net 11 komandų, kurias sudarė tėtis, mama ir vaikas. Komandos, dalyvavusios šventėje, rungėsi įvairiose estafečių  rungtyse.

Mokyklos direktorė Elena Šarkienė nuoširdžiai padėkojo visoms dalyvavusioms šeimoms ir prizininkams įteikė diplomus bei vaisius, kitiems – įteikė paguodos prizus – padėkas ir obuolius. Svarbiausia, kad nei vienas šeimų šventės dalyvis nebuvo pamirštas. Tad mūsų mokyklą rajoniniame renginyje atstovaus 2c klasės komanda - Kuzų šeima ir 3a klasės komanda - Karolių šeima. Linkime joms sėkmės!

Tikimės, kad ši šeimų sporto šventė taps tradicija.

Šią sporto šventę mokykloje suorganizavo mokytojos: Daiva Balčytienė, Rasa Jankauskienė, Alina Vasiliauskienė ir Daiva Šarlauskienė.

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas