forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2015-04-28 Grabupiuose vaikai dalyvavo akcijoje

Pastarosiomis dienomis ūžia 15-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo ši savaitė taip pat neaplenkė. Jau balandžio 21-ąją bibliotekininkė kartu su bendruomenės mergaitėmis ruošė knygas akcijai „Aklas pasimatymas su knyga“, kuri sulaukė daug smalsuolių. Pasislėpusios laikraščiuose, išdabintos plazdančiais drugeliais knygos žadino smalsumą bibliotekos lankytojams.

Balandžio 27-ąją biblioteka prisipildė mažųjų pabiručių. Jie turėjo galimybę pažiūrėti trumpo metražo filmuką „Aš ir mano biblioteka“. Vaikai pamatė ir prisiminė, kiek visko linksmo, naudingo ir įdomaus nuveikė šioje bibliotekoje. Smagu buvo aptarti, kas jiems labai patiko, ką vėl norėtų pakartoti. Labai svarbu matyti, ko nori mažieji, tik tuomet jie apsilankys nekviesti, tačiau visuomet laukiami bibliotekoje. Norintys peržiūrėti vaizdo įrašą, gali tai padaryti F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Grabupių filialo „Facebook‘o“ paskyroje.

Neapsieita be dovanų – vaikus pradžiugino kompaktinės plokštelės su „Naisių vasaros“ įrašais, kurias vaikai gavo už sukurtą žaismingąjį margutį. Trys mergaitės nusipelnė ypatingo dėmesio, nes 2014 metais jos perskaitė daugiausiai knygų. Tai pirmokė Augustė Čeledinaitė bei mandagiausia ir linksmiausia bibliotekos lankytoja Gabija Stragauskaitė. Viena aktyviausių renginių dalyvių tapo Valdonė Lukoševičiūtė.

 

Šarūnė Gerulytė

 

Komentuoti

Apsaugos kodas
AtnaujintiŽibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas