forex trading logo
 

Teisinė informacija

PrisijungimasProjektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Vaikų linija

SWF file not found. Please check the path.

2015-05-04 Koncertas Motinos dienos proga

Gegužės 2d. Šilutės pramogų centre vyko šventinis renginys „Sveikinu mamytę“. Jame dalyvavo  du mūsų mokyklos šokių kolektyvai  „Salūnas"( mažųjų grupė) (vadovė Reminta Stoškuvienė) ir „.Žiburėlis“ ( vadovė Alina Urbonienė).  Koncerto pabaigoje buvo traukiami 5 laimingiausieji, kurie galėjo laimėti seimo vicepirmininko Kęsto Komskio įsteigtus prizus. 17 numeris buvo laimingas mūsų mokyklos „Salūnas“ šokėjams, kurie buvo apdovanoti kelione į delfinariumą......

 


Žibu pradine mokykla. Visos teises saugomos . Hey.lt - Nemokamas lankytoju skaitliukas